Web Tasarım Fiyatları


Web sitenizde istediğiniz özelliklere bağlı olarak web tasarım fiyatları değişmektedir.
Bu özellikler neler olabilir sorusuna gelince kısaca şöyle bilgi verelim;

  1. Web sitenizi Admin panelli mi istiyorsunuz ? Yani Web sitenizdeki herhangi bir yazı veya resmi kendiniz dilediğiniz zaman güncelleştirmek mi istiyorsunuz ?
  2. Web sitenizde üyelik sistemi olacak mı ?
  3. Web sitenizde ürün satışı ( E-Ticaret, Alışveriş sitesi ) olucak mı ? Olucaksa, bu satışlar havale ile mi, kredi kartı ile mi yoksa başka bir yöntemle mi satılacak ?
  4. İstediğiniz web sitesi sadece türkçe mi olacak veya ingilizce, almanca, fransızca, japonca, çince ... vs. gibi başka yabancı dillerde olacak mı ?
  5. SEO ( arama motoru optimizasyonu ) yapılacak mı ?
  6. . . . . . . . . . . . . . . . .

Bunlar gibi pek çok seçenek olabilir bir web sitesinde istenilen özellik olarak. Ama belli başlıları bunlardır ve bu özellikler yıllık ödeyeceğiniz hosting fiyatlarınızı ve size teklif edeceğimiz web tasarım fiyatımızı haliyle etkiler. İstediğiniz özelliklere karar verip bize buradan ulaşırsanız sizinle daha detaylı görüşür ve bazı düşüncelerinizide sizin için daha iyi olucaksa yönlendiririz.

Web tasarım fiyatlarımız makuldur. Kabaca söylemek gerekirse 100 TL'den başlar ve çok yukarılara kadar gidebilir.

Sizin için en önemli hususlardan birisi olarakta şunu söyleyelim ; web sitenizi size teslim ettikten sonra da her yönden desteğimiz devam eder.

Web sitesi tasarımında kullandığımız belli başlı diller : PHP, HTML, Java, Flash, Ajax, CSS, Cgi, ...

Sunucumuz dünyanın bu konudaki en önde gelen firmalarından biri olan ve milyonlarca domaini barındıran Amerikadaki theplanet.com firmasındadır.
Sunucumuzun uptime oranı %99.9 dur.